Vytvořte si online podnikání s Matterhornem

Nakupujte tisíce značkových produktů - bez stresu a bez starostí. Plaťte pouze za to, co prodáte. Navíc se za vás postaráme o dopravu!

Zaregistrujte se zdarma
Začněte spolupracovat a rozšiřte svou nabídku

27 tisíc modelů oblečení, spodního prádla a obuvi

nové produkty každý den

Máte vlastní obchod nebo možná prodáváte na tržišti? Podívejte se na naše integrační řešení

Chcete provést vlastní integraci?

Stahování souborů produktů ve formátech XML, CSV a dalších formátech

Získejte nejnovější informace o produktech a zásobách u společnosti Matterhorn. Naše platforma umožňuje rychlé stahování souborů XML, CSV a dalších souborů, které jsou aktualizovány každé 2 hodiny, takže je můžete snadno integrovat do svého modulu. Užijte si rychlý a snadný přístup ke svým datům!

Integrace obchodu se soubory xml

Využijte rozhraní API

Využijte sílu našeho rozhraní REST API a získejte přístup ke všem potřebným údajům o produktech, skladových zásobách, kategoriích a výrobcích! Naše rozhraní API také umožňuje snadno automatizovat objednávání z velkoobchodu Matterhorn, takže můžete zefektivnit své nákupní procesy. Vyzkoušejte potenciál našeho rozhraní API ještě dnes!

Integrace vašeho obchodu s rozhraním API

Tradiční prodej nebo dropshipping?

Tradiční prodej


Dropshipping


Rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

Usnadněte si globální přepravu s Matterhornem! Naše platforma podporuje katalogy až ve 14 jazycích, takže můžete oslovit zákazníky po celém světě. Nechte nás, abychom se o vše postarali, a věřte, že váš balíček dorazí ke konečnému zákazníkovi rychle a bezpečně.

Dropshipping do Velké Británie, USA, Kanady, Francie, Německa, Itálie, Španělska, Rakouska, Belgie, Dánska, Portugalska, Spojených arabských emirátů a mnoha dalších zemí po celém světě!